Deli Divane 130.Bölüm izle 3 Aralık 2016 Full HD

  Hint sinemasının ünlü yıldızları Angad Hasija, Parul Chauhan ve Sara Khan’ın yer aldığı bu uzun soluklu dizide Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesi anlatılıyor. Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm karasızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.
  Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir. Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

50%
  0
  0
Yorum Alanı 4Yorum Yapılmış
 1. avatar
    elif 30 Eylül 2016 13:44:55

  teşekkurler…..

 2. avatar
    ESRA 26 Eylül 2016 23:12:06

  131 DEN SONRASINI YÜKLEYİN LÜTFEN ARTIK ÇOK MERAK EDİYORUZ

  • avatar
     admin 30 Eylül 2016 00:09:44

   Diğer bölümler yüklendi ve yüklemeler final bölümüne kadar devam edecek. İçerikleri paylaşmayı ve yorum yapmayı ihmal etmeyin. İyi seyirler dileriz…

   • avatar
      nura 13 Kasım 2016 17:52:01

    lutfen alekin her seyi hatirladigi o bolum kacinci bolum soylerseniz cok mutlu olurum

Dizi izle, Canlidiziizleten.com Türkiyenin Diziizleme Sitesi, Full HD Online Dizi izleme