Deli Divane 89.Bölüm izle 23 Ekim 2016 Full HD

  Hint sinemasının ünlü yıldızları Angad Hasija, Parul Chauhan ve Sara Khan’ın yer aldığı bu uzun soluklu dizide Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesi anlatılıyor. Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm karasızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.
  Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir. Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

50%
  0
  0
Yorum Alanı 6Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Melisa 27 Ekim 2016 19:52:47

  Tek part yokmu

 2. avatar
    gulten galya 22 Ekim 2016 22:30:26

  bu dizi beni cok etkiledi ,inanin ki sebebsiz ruuh hastalari yoktur onar cok hasas ve sevgiye muhtac bu pis vasundara kendi yaptiyi olumu kayin pederine bence olunun ilesmesini istemiyor …..inanin ki hayatimizda ki olan seyler ……cok cok tesekurle sizlere ediyorum …..allahima emanet olun basarilar diliyorum

 3. avatar
    suna 30 Ağustos 2016 13:24:04

  88 bölümden sonrasi göstermiyor

  • avatar
     admin 30 Ağustos 2016 15:05:12

   Evet onlar daha eklenmedi. Sırayla yüklemelere devam ediyoruz. İyi seyirler dileriz.

Dizi izle, Canlidiziizleten.com Türkiyenin Diziizleme Sitesi, Full HD Online Dizi izleme